• Ostatnie zajęcia UD przed feriami
  Ostatnie zajęcia UD przed feriami

  W najbliższą sobotę, 11 lutego 2017 roku, zapraszamy na ostatnie w tym semestrze zajęcia w ramach Uniwersytetu Dziecięcego. Wykład zatytułowany „Czy mapy zawsze były kolorowe?” wygłosi mgr. Anna Markowska z Uniwersytetu Warszawskiego. Po nich odbędą się warsztaty „Mały kartograf” oraz „Wampirze, strzygi i rusałki..."

 • Detonator społeczny 2016

  Kończymy projekt FIO-Mazowsze Lokalnie. Blisko 100 liderów i społeczników z całego województwa przyjechało do Warszawy na Detonator społeczny aby podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie ocenić trzy lata wspólnych działań. Spotkanie kipiało pozytywną energią. Zapraszamy do lektury podsumowania.

 • Stowarzyszenie z Certyfikatem Jakości
  Stowarzyszenie z Certyfikatem Jakości

  Stowarzyszenie Europa i My otrzymało Certyfikat Jakości „za spełnianie najwyższych standardów w realizacji Programu Działaj Lokalnie, za tworzenie wzorów działania dla innych organizacji oraz za skuteczne budowanie kapitału społecznego”.

Aktualności

Starsze wiadomości
piątek, 23, grudzień 2016Wesołych Świąt

Życzymy Wam, żeby te święta były spokojne i radosne.

czytaj więcej
czwartek, 10, listopad 2016Detonator Społeczny 2016

Pasja, partnerstwo, zaangażowanie, współpraca, zaufanie, docenianie, wspólnota, zmiany w ludziach, nabieranie pewności siebie, mnożnik zasobów – to słowa klucze działań społecznych, które...

czytaj więcej
piątek, 04, listopad 2016Detonator społeczny vol. 3

Zapraszamy do udziału w spotkaniu podsumowującym trzyletnią realizację działań na rzecz wsparcia inicjatyw oddolnych oraz rozwoju młodych organizacji pozarządowych w województwie mazowieckim....

czytaj więcej

Praktyki studenckie

plakat banner

Facebook

Twój 1% zmienia Twoją Okolicę!

Od 14 lat wspieramy lokalne społeczności. Przyznajemy stypendia, promujemy wolontariat, prowadzimy Uniwersytet Dziecięcy, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz telewizję GTV Twoja okolica. Wspieramy organizacje i grupy nieformalne w ramach programów Działaj Lokalnie i FIO-Mazowsze Lokalnie. Przyłącz się do nas!  

Nasze Działania