• Nowy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku
  Nowy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  dr Adam Bodnar oraz Daniel Prędkopowicz zainaugurowali nowy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim. Zobacz program zajęć na najbliższy semestr.

 • Super Samorząd 2017
  Super Samorząd 2017

  Wspólnie z władzami samorządowymi gminy Nasielsk! otrzymaliśmy tytuł i statuetkę "Super samorząd 2017". Wyróżnienie przyznano w ramach programu "Masz głos", który realizujemy od 2006 r. W tym roku doceniono partycypacyjne zaprojektowanie altany – przestrzeni przyjaznej mieszkańcom – i oddanie głosu najmłodszym nasielczanom.

 • Stowarzyszenie z Certyfikatem Jakości
  Stowarzyszenie z Certyfikatem Jakości

  Stowarzyszenie Europa i My otrzymało Certyfikat Jakości „za spełnianie najwyższych standardów w realizacji Programu Działaj Lokalnie, za tworzenie wzorów działania dla innych organizacji oraz za skuteczne budowanie kapitału społecznego”.

Aktualności

Starsze wiadomości
poniedziałek, 09, lipiec 2018Wyniki Konkursu Działaj Lokalnie 2018

14 dotacji na łączną kwotę 55 tysięcy złotych dla lokalnych organizacji i grup nieformalnych to wynik kolejnej edycji konkursu grantowego Działaj Lokalnie przeprowadzonego przez Stowarzyszenie...

czytaj więcej
wtorek, 26, czerwiec 2018Wystartował konkurs FIO Mazowsze Lokalnie!

 

Po raz 5 wystartował konkurs dla młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa mazowieckiego. Tegoroczna pula środków na mikrodotacje wynosi 261.000 zł. Każdy projekt może...

czytaj więcej
poniedziałek, 25, czerwiec 2018Razem łatwiej - porozmawiajmy o współpracy

Zapraszamy na spotkanie dot. współpracy lokalnych organizacji pozarządowych powiatu grodziskiego.

czytaj więcej

Praktyki studenckie

plakat banner

Facebook

Twój 1% zmienia Twoją Okolicę!

Od 14 lat wspieramy lokalne społeczności. Przyznajemy stypendia, promujemy wolontariat, prowadzimy Uniwersytet Dziecięcy, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz telewizję GTV Twoja okolica. Wspieramy organizacje i grupy nieformalne w ramach programów Działaj Lokalnie i FIO-Mazowsze Lokalnie. Przyłącz się do nas!  

Nasze Działania

 banner _FIO-ML_www