Konkurs Działaj Lokalnie 2017

dzialaj lokalnie X

Wystartował tegoroczny konkurs grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Budżet konkursu wynosi aż 55.200 zł, a każda organizacja pozarządowa lub grupa nieformalna może ubiegać się o dotację maksymalnie 6.000 zł. Na wnioski czekamy do 15 maja 2017 roku.

Kto może wziąć  udział?

Program adresowany jest do organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń,  klubów) oraz grup nieformalnych, które mają swoją siedzibę i planują realizować swoje projekty na terenie powiatu grodziskiego (w gminach: Baranów, Jaktorów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Żabia Wola).Na jakie projekty czekamy?

Dofinansowanie mogą uzyskać te projekty, które inicjują współpracę mieszkańcówna rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Jak złożyć wniosek?

zloz-wniosek-150x150


Wniosek należy wypełnić w specjalnie przygotowanym GENERATORZE WNIOSKÓW

Masz ciekawy pomysł na projekt, ale trudności sprawia Ci wypełnienie dokumentacji konkursowej? Potrzebujesz konsultacji w zakresie planowanych działań? Zapraszamy na konsultacje. Wystarczy umówić się telefonicznie (725 022 233 lub 606 131 593) lub mailowo.:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. " Pobierz wniosek i regulamin konkursu
.

REGULAMIN KONKURSU