Jak komunikować się z mediami

Ja zbudować pozytywne relacje z mediami? W jaki sposób zainteresować media swoimi działaniami? Jak stworzyć ciekawą informację prasową, które zainteresuje szerokie grono i rozprzestrzeni się? Co robić aby komunikacja w social mediach była skuteczna? W jaki sposób zwrócić uwagę dziennikarzy, tak aby chcieli o nas pisać? Zapraszamy na szkolenie, na którym postaramy się odpowiedzieć na wyszystkie te pytania. 

Czytaj więcej: Jak komunikować się z mediami

Co się dzieje lokalnie

Trwa realizacja projektów dofinansowanych w programie Działaj Lokalnie. W tym roku Stowarzyszenie Europa i My wsparło 13 projektów z całego powiatu łączną kwotą 55 tyś zł. Wrzesień to intensywny czas dla wszystkich grantobiorców, realizujących działania lokalnie. W każdym tygodniu odbywa się kilka spotkań., w których każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do uczestnictwa

Czytaj więcej: Co się dzieje lokalnie

Delegowanie zadań w organizacji pozarządowej

Delegowanie zadań to jedno z ważniejszych zadań menedżera. Często spotykamy się z dość oszczędnym, żeby nie powiedzieć niechętnym podejściem do tego zagadnienia. Liderzy organizacji pozarządowych mają trudności w tym obszarze. Tymczasem skuteczne delegowanie zadań przynosi korzyści zarówno dla liderów, jak i pracowników lub wolontariuszy oraz samej organizacji. Podczas szkolenia zastanowimy się wspólnie po co i dlaczego warto delegować zadania w organizacji oraz jak ten 

proces przeprowadzić w praktyce.

Czytaj więcej: Delegowanie zadań w organizacji pozarządowej

Inauguracja roku akademickiego UTW

„Sto Lat! Narodowy Toast czy Chichot Historii?” to tytuł wykładu inaugurującego XXVI semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim. Specjalnym gościem Stowarzyszenia Europa i My będzie prof. dr hab. Paweł Dobrowolski, historyk, dyplomata i wykładowca akademicki.

Czytaj więcej: Inauguracja roku akademickiego UTW

Spotkania NGO

Serdecznie zapraszam na spotkanie, którego tematem będzie działalność koalicji na rzecz wzmocnienia NGO. w powiecie grodziskim. Chcemy porozmawiać o możliwościach współpracy, potencjale który mamy, możliwościach, ale też potrzebach, problemach, pomysłach i możliwych rozwiązaniach.

Czytaj więcej: Spotkania NGO