Zaproszenie na szkolenie: „Jak ogarnąć dokumenty w projektach społecznych?”

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu grodziskiego na szkolenie „Jak ogarnąć dokumenty w projektach społecznych?”, które odbędzie się 20 czerwca 2024 r. w godz. 16:00 – 20:00 w Wilii Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza 31.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Akademia Liderów Lokalnych Zachodniego Mazowsza, dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 • Praktyczna wiedza: Zdobycie konkretnych umiejętności w zakresie prowadzenia dokumentacji projektowej zgodnie z wymogami formalnymi.
 • Wsparcie ekspertów: Możliwość konsultacji z doświadczonym specjalistą ds. zarządzania projektami, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 • Networking: Okazja do poznania innych liderów organizacji pozarządowych i wymiany cennych doświadczeń oraz kontaktów.
 • Certyfikat uczestnictwa: Potwierdzenie zdobytych umiejętności, które może wzmocnić Twoje CV i reputację Twojej organizacji.

Program szkolenia obejmuje:

 1. Wprowadzenie do dokumentacji projektowej: Omówienie znaczenia i wymogów formalnych dotyczących dokumentacji projektowej.
 2. Tworzenie i zarządzanie harmonogramem projektu: Techniki planowania, monitorowania i adaptacji harmonogramu projektowego.
 3. Prowadzenie dokumentacji finansowej: Budżetowanie, ewidencja wydatków, raportowanie finansowe i przykłady dokumentów finansowych.
 4. Dokumentacja merytoryczna: Przygotowywanie raportów, dokumentacja działań projektowych i dobre praktyki.
 5. Dokumentacja rekrutacyjna uczestników projektu: Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych, formularzy zgłoszeniowych i procedur rekrutacyjnych.
 6. Dokumentacja uczestnictwa w projekcie: Listy obecności, zaświadczenia, monitorowanie postępów i dokumentowanie aktywności.
 7. Narzędzia wspomagające zarządzanie dokumentacją: Przegląd narzędzi, wybór odpowiednich rozwiązań i wdrożenie w organizacji.
 8. Sesja pytań i odpowiedzi: Rozwiązywanie indywidualnych problemów i wyzwań uczestników.

Rejestracja:
Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego pod linkiem:

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby podnieść kompetencje swojej organizacji i skuteczniej realizować projekty społeczne! Do zobaczenia na szkoleniu! Razem możemy więcej!

Zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Inne aktualności